Ekologiczny Powiatowy Rajd Rowerowy Lata za nami

410

W pierwszą niedzielę lipca (3.07.) Starostwo Powiatowe zorganizowało Ekologiczny Powiatowy Rajd Rowerowy Lata. W Rajdzie uczestniczyło blisko 200 cyklistów.

– Frekwencja bardzo nas cieszy, gdyż pokazuje to, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu imprezy – mówi wicestarosta Tadeusz Grotkowski – Sądzę, że w kalendarzu imprez organizowanych przez Starostwo rajd będzie na stałe wpisany.

Wspólna wycieczka, której finisz nastąpił w strażnicy OSP w Mokrej Lewej, była też okazją do sprawdzenia swej wiedzy w konkursie ekologicznym zatytułowanym „Zwierzyniec Królewski…”

Na koniec wśród uczestników rozlosowano dwa rowery. Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Skierniewicach.