Turniej wiedzy pożarniczej oraz wyniki konkursu plastycznego

100
Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej za nami!
Dzisiaj w Starostwie Powiatowym miały miejsce zmagania uczestników podczas powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Gratulacje dla wszystkich, którzy podjęli wyzwanie i wykazali się ogromną wiedzą!
Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych to:
Szkoły podstawowe (klasy I-IV):
1. Michalina Marusjak
2. Bartosz Godosz
3. Julia Janik
Szkoły podstawowe (klasy V-VIII):
1. Bartłomiej Pryk
2. Szymon Jakubiak
3. Jagoda Kamieniarz
Szkoły ponadpodstawowe:
1. Maja Adamczyk
2. Mateusz Rzodkiewicz
3. Andżelika Pruszkowska
Dziękujemy jury z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach za profesjonalne sędziowanie oraz wszystkim uczestnikom za udział. Powodzenia w dalszych etapach konkursu!
438096383 1003235521614899 4579360199093896086 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach 438102541 1003234438281674 5773103015148790079 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach 438082120 1003235398281578 6520999392997537593 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach 438118520 1003235651614886 4083598694100249940 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach 438173754 1003235334948251 9033979854663256 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach
Poniżej finaliści Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego:
I grupa -przedszkola:
1. Laura Szyszczyńska – Przedszkole w Makowie
2. Blanka Bartosiewicz – Przedszkole w Makowie
3. Jan Chrząszcz – Przedszkole w Mszadli
4. Julia Galach – Przedszkole w Mszadli
5. Korneliusz Sałek – Przedszkole w Lipcach Reymontowskich
II grupa – szkoła podstawowa – klasy I-IV:
1. Adrian Kijo – SP w Godzianowie
2. Alicja Mechocka – SP w Huminie
3. Michalina Marusiak – SP w Kęszycach
4. Szymon Bartosiewicz – SP w Drzewcach
5. Sebastian Siekielski – SP w Huminie
III grupa -szkoła podstawowa – klasy V-VIII:
1. Nikola Komar – SP w Huminie
2. Zuzanna Stychlerz – SP w Huminie
3. Bartosz Mozga – SP w Godzianowie
4. Lena Binkiewicz – SP w Kowiesach
5. Błażej Słodki – SP w Mokrej Prawej
grupa – dorośli:
1. Anna Walendzik
Nagroda specjalna:
1. Wojciech Bednarek SP w Miedniewicach
2. Karol Staniak – SP w Makowie
438058975 1003235228281595 2502588726915318985 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach 441520425 1003234764948308 6062436402883706293 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach 438081973 1003234731614978 1594664797361119377 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach 438100246 1003234801614971 6928866275238895928 N 300x200, Starostwo Powiatowe w Skierniewicach